RNMF14FTC1R21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNMF14FTC1R21
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.21 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNMF14FTC1R21.pdf2.RNMF14FTC1R21.pdf
  • Pranešimas
RNMF14FTC1R21 specifikacijos
Dalies numeris RNMF14FTC1R21 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.21 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1697832 pcs Duomenų lapas 1.RNMF14FTC1R21.pdf2.RNMF14FTC1R21.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Atsparumas 1.21 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.21 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film