RNMF14BTE68K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14BTE68K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNMF14BTE68K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 68K OHM 1/4W .1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNMF14BTE68K0.pdf2.RNMF14BTE68K0.pdf
  • Pranešimas
RNMF14BTE68K0 specifikacijos
Dalies numeris RNMF14BTE68K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 68K OHM 1/4W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247446 pcs Duomenų lapas 1.RNMF14BTE68K0.pdf2.RNMF14BTE68K0.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Atsparumas 68 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNM 1/4 T9 68K 0.1% R
RNM 1/4 T9 68K 0.1% R-ND