RNMF12FAD10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FAD10K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNMF12FAD10K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNMF12FAD10K0.pdf2.RNMF12FAD10K0.pdf
  • Pranešimas
RNMF12FAD10K0 specifikacijos
Dalies numeris RNMF12FAD10K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4390640 pcs Duomenų lapas 1.RNMF12FAD10K0.pdf2.RNMF12FAD10K0.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNMF Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNM 1/2 T1 10K 1% T
RNM 1/2 T1 10K 1% T-ND