RNF18JTD1K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18JTD1K80 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF18JTD1K80
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.8K OHM 1/8W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF18JTD1K80.pdf2.RNF18JTD1K80.pdf
  • Pranešimas
RNF18JTD1K80 specifikacijos
Dalies numeris RNF18JTD1K80 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.8K OHM 1/8W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4254930 pcs Duomenų lapas 1.RNF18JTD1K80.pdf2.RNF18JTD1K80.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Atsparumas 1.8 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN 1/8 T1 1.8K 5% R