RNF18JTD10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18JTD10K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF18JTD10K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 10K OHM 1/8W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF18JTD10K0.pdf2.RNF18JTD10K0.pdf
  • Pranešimas
RNF18JTD10K0 specifikacijos
Dalies numeris RNF18JTD10K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 10K OHM 1/8W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4327306 pcs Duomenų lapas 1.RNF18JTD10K0.pdf2.RNF18JTD10K0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RNF 1/8 T1 10K 5% R
RNF 1/8 T1 10K 5% R-ND