RNF18BTD3K01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTD3K01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF18BTD3K01
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3.01K OHM 1/8W .1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF18BTD3K01.pdf2.RNF18BTD3K01.pdf
  • Pranešimas
RNF18BTD3K01 specifikacijos
Dalies numeris RNF18BTD3K01 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3.01K OHM 1/8W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 473227 pcs Duomenų lapas 1.RNF18BTD3K01.pdf2.RNF18BTD3K01.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Atsparumas 3.01 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN 1/8 T1 3.01K 0.1% R