RNF14FBD1K54
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FBD1K54 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF14FBD1K54
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.54K OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF14FBD1K54.pdf2.RNF14FBD1K54.pdf
  • Pranešimas
RNF14FBD1K54 specifikacijos
Dalies numeris RNF14FBD1K54 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES 1.54K OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4079260 pcs Duomenų lapas 1.RNF14FBD1K54.pdf2.RNF14FBD1K54.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serija RNF
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RNF14FBD1K54 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 1.54k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 1.54K OHM 1/4W 1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film