RNF14DTD4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF14DTD4K70
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.7K OHM 1/4W .5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF14DTD4K70.pdf2.RNF14DTD4K70.pdf
  • Pranešimas
RNF14DTD4K70 specifikacijos
Dalies numeris RNF14DTD4K70 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.7K OHM 1/4W .5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2834027 pcs Duomenų lapas 1.RNF14DTD4K70.pdf2.RNF14DTD4K70.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Atsparumas 4.7 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN 1/4 T1 4.7K 0.5% R