RNF14DTD15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF14DTD15K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 15K OHM 1/4W .5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF14DTD15K0.pdf2.RNF14DTD15K0.pdf
  • Pranešimas
RNF14DTD15K0 specifikacijos
Dalies numeris RNF14DTD15K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 15K OHM 1/4W .5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2864602 pcs Duomenų lapas 1.RNF14DTD15K0.pdf2.RNF14DTD15K0.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Atsparumas 15 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN 1/4 T1 15K 0.5% R