RNF14BTE14K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTE14K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF14BTE14K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 14K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF14BTE14K0.pdf2.RNF14BTE14K0.pdf
  • Pranešimas
RNF14BTE14K0 specifikacijos
Dalies numeris RNF14BTE14K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 14K OHM 1/4W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 408985 pcs Duomenų lapas 1.RNF14BTE14K0.pdf2.RNF14BTE14K0.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Atsparumas 14 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 14 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film