RNF14BTD61K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD61K9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF14BTD61K9
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 61.9K OHM 1/4W .1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF14BTD61K9.pdf2.RNF14BTD61K9.pdf
  • Pranešimas
RNF14BTD61K9 specifikacijos
Dalies numeris RNF14BTD61K9 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 61.9K OHM 1/4W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1023976 pcs Duomenų lapas 1.RNF14BTD61K9.pdf2.RNF14BTD61K9.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Atsparumas 61.9 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN 1/4 T1 61.9K 0.1% R