RNF14BAE31K6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE31K6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF14BAE31K6
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 31.6K OHM 1/4W .1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF14BAE31K6.pdf2.RNF14BAE31K6.pdf
  • Pranešimas
RNF14BAE31K6 specifikacijos
Dalies numeris RNF14BAE31K6 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 31.6K OHM 1/4W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 345458 pcs Duomenų lapas 1.RNF14BAE31K6.pdf2.RNF14BAE31K6.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Atsparumas 31.6 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN 1/4 T9 31.6K 0.1% T