RNF12JTD1M50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNF12JTD1M50
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.5M OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RNF12JTD1M50.pdf2.RNF12JTD1M50.pdf
  • Pranešimas
RNF12JTD1M50 specifikacijos
Dalies numeris RNF12JTD1M50 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.5M OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2069597 pcs Duomenų lapas 1.RNF12JTD1M50.pdf2.RNF12JTD1M50.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Atsparumas 1.5 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RN 1/2 T1 1.5M 5% R