RNCS1206CTC4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206CTC4R70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS1206CTC4R70
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 0.25% 1/8W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCS1206CTC4R70.pdf2.RNCS1206CTC4R70.pdf
  • Pranešimas
RNCS1206CTC4R70 specifikacijos
Dalies numeris RNCS1206CTC4R70 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.7 OHM 0.25% 1/8W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3983 pcs Duomenų lapas 1.RNCS1206CTC4R70.pdf2.RNCS1206CTC4R70.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCS Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RNCS 32 T2 4.7 0.25% R