RNCS1206BKE97R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE97R6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS1206BKE97R6
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 97.6 OHM 0.1% 1/8W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCS1206BKE97R6.pdf2.RNCS1206BKE97R6.pdf
  • Pranešimas
RNCS1206BKE97R6 specifikacijos
Dalies numeris RNCS1206BKE97R6 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 97.6 OHM 0.1% 1/8W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 512482 pcs Duomenų lapas 1.RNCS1206BKE97R6.pdf2.RNCS1206BKE97R6.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCS Atsparumas 97.6 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RNCS 32 T9 97.6 0.1% I