RNCS1206BKE750K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE750K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS1206BKE750K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 750K OHM 0.1% 1/8W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCS1206BKE750K.pdf2.RNCS1206BKE750K.pdf
  • Pranešimas
RNCS1206BKE750K specifikacijos
Dalies numeris RNCS1206BKE750K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 750K OHM 0.1% 1/8W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 549220 pcs Duomenų lapas 1.RNCS1206BKE750K.pdf2.RNCS1206BKE750K.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCS Atsparumas 750 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RNCS 32 T9 750K 0.1% I