RNCS1206BKE12K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE12K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS1206BKE12K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 12K OHM 0.1% 1/8W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCS1206BKE12K0.pdf2.RNCS1206BKE12K0.pdf
  • Pranešimas
RNCS1206BKE12K0 specifikacijos
Dalies numeris RNCS1206BKE12K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 12K OHM 0.1% 1/8W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 660424 pcs Duomenų lapas 1.RNCS1206BKE12K0.pdf2.RNCS1206BKE12K0.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCS Atsparumas 12 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film