RNCS0805BKE3K65
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE3K65 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS0805BKE3K65
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3.65K OHM 0.1% 1/10W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCS0805BKE3K65.pdf2.RNCS0805BKE3K65.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNCS0805BKE3K65 specifikacijos
Dalies numeris RNCS0805BKE3K65 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3.65K OHM 0.1% 1/10W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 489576 pcs Duomenų lapas 1.RNCS0805BKE3K65.pdf2.RNCS0805BKE3K65.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCS Atsparumas 3.65 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RNCS0805BKE3K65CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.65 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film