RNCS0805BKE33K6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE33K6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS0805BKE33K6
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 33.6K OHM 0.1% 1/10W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCS0805BKE33K6.pdf2.RNCS0805BKE33K6.pdf
  • Pranešimas
RNCS0805BKE33K6 specifikacijos
Dalies numeris RNCS0805BKE33K6 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 33.6K OHM 0.1% 1/10W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 724881 pcs Duomenų lapas 1.RNCS0805BKE33K6.pdf2.RNCS0805BKE33K6.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCS Atsparumas 33.6 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33.6 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film