RNCS0805BKE20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE20K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS0805BKE20K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCS0805BKE20K0.pdf2.RNCS0805BKE20K0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RNCS0805BKE20K0 specifikacijos
Dalies numeris RNCS0805BKE20K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 357340 pcs Duomenų lapas 1.RNCS0805BKE20K0.pdf2.RNCS0805BKE20K0.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCS Atsparumas 20 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)