RNCS0603CTC4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603CTC4K70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS0603CTC4K70
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 0.25% 1/16W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCS0603CTC4K70.pdf2.RNCS0603CTC4K70.pdf
  • Pranešimas
RNCS0603CTC4K70 specifikacijos
Dalies numeris RNCS0603CTC4K70 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.7 OHM 0.25% 1/16W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3982 pcs Duomenų lapas 1.RNCS0603CTC4K70.pdf2.RNCS0603CTC4K70.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCS Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RNCS 16 T2 4.7 0.25% R