RNCS0603BTE4K99
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BTE4K99 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS0603BTE4K99
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.99K OHM 0.1% 1/16W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCS0603BTE4K99.pdf2.RNCS0603BTE4K99.pdf
  • Pranešimas
RNCS0603BTE4K99 specifikacijos
Dalies numeris RNCS0603BTE4K99 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.99K OHM 0.1% 1/16W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1018800 pcs Duomenų lapas 1.RNCS0603BTE4K99.pdf2.RNCS0603BTE4K99.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCS Atsparumas 4.99 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.99 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film