RNCS0603BTE10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BTE10R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS0603BTE10R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 10 OHM 0.1% 1/16W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCS0603BTE10R0.pdf2.RNCS0603BTE10R0.pdf
  • Pranešimas
RNCS0603BTE10R0 specifikacijos
Dalies numeris RNCS0603BTE10R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 10 OHM 0.1% 1/16W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5016 pcs Duomenų lapas 1.RNCS0603BTE10R0.pdf2.RNCS0603BTE10R0.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCS Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RNCS 16 T9 10 0.1% R