RNCS0603BKE2K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE2K74 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCS0603BKE2K74
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 2.74K OHM 0.1% 1/16W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCS0603BKE2K74.pdf2.RNCS0603BKE2K74.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RNCS0603BKE2K74 specifikacijos
Dalies numeris RNCS0603BKE2K74 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 2.74K OHM 0.1% 1/16W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 325491 pcs Duomenų lapas 1.RNCS0603BKE2K74.pdf2.RNCS0603BKE2K74.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCS Atsparumas 2.74 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Original-Reel®