RNCP1206FTD6K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD6K49 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCP1206FTD6K49
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 6.49K OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCP1206FTD6K49.pdf2.RNCP1206FTD6K49.pdf
  • Pranešimas
RNCP1206FTD6K49 specifikacijos
Dalies numeris RNCP1206FTD6K49 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 6.49K OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3220667 pcs Duomenų lapas 1.RNCP1206FTD6K49.pdf2.RNCP1206FTD6K49.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Serija RNCP Atsparumas 6.49 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RNCP 1206 T1 6.49K 1% R
RNCP1206FTD6K49TR
RNCP1206T16.49KFRTR
RNCP1206T16.49KFRTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.49 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film