RNCP1206FTD2K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD2K87 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCP1206FTD2K87
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 2.87K OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCP1206FTD2K87.pdf2.RNCP1206FTD2K87.pdf
  • Pranešimas
RNCP1206FTD2K87 specifikacijos
Dalies numeris RNCP1206FTD2K87 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 2.87K OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5716984 pcs Duomenų lapas 1.RNCP1206FTD2K87.pdf2.RNCP1206FTD2K87.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Serija RNCP Atsparumas 2.87 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.87 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film