RNCP0805FTD30K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0805FTD30K1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCP0805FTD30K1
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 30.1K OHM 1% 1/4W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCP0805FTD30K1.pdf2.RNCP0805FTD30K1.pdf
  • Pranešimas
RNCP0805FTD30K1 specifikacijos
Dalies numeris RNCP0805FTD30K1 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 30.1K OHM 1% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3630935 pcs Duomenų lapas 1.RNCP0805FTD30K1.pdf2.RNCP0805FTD30K1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija RNCP Atsparumas 30.1 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RNCP 0805 T1 30.1K 1% R
RNCP0805FTD30K1TR
RNCP0805T130.1KFRTR
RNCP0805T130.1KFRTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 30.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film