RNCP0805FTD150R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCP0805FTD150R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCP0805FTD150R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 150 OHM 1% 1/4W 0805
Duomenų lapai: RNCP0805FTD150R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RNCP0805FTD150R specifikacijos
Dalies numeris RNCP0805FTD150R Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 150 OHM 1% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5283445 pcs Duomenų lapas RNCP0805FTD150R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija RNCP
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai RNCP0805FTD150RDKR
RNCP0805T1150FRDKR
RNCP0805T1150FRDKR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas RNCP0805FTD150R Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 150 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 150 OHM 1% 1/4W 0805 Dengimas, būsto tipas Thin Film