RNCP0603FTD5K11
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0603FTD5K11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCP0603FTD5K11
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 5.11K OHM 1% 1/8W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCP0603FTD5K11.pdf2.RNCP0603FTD5K11.pdf
  • Pranešimas
RNCP0603FTD5K11 specifikacijos
Dalies numeris RNCP0603FTD5K11 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 5.11K OHM 1% 1/8W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4407239 pcs Duomenų lapas 1.RNCP0603FTD5K11.pdf2.RNCP0603FTD5K11.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Serija RNCP Atsparumas 5.11 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RNCP 0603 T1 5.11K 1% R
RNCP0603FTD5K11TR
RNCP0603T15.11KFR
RNCP0603T15.11KFRTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5.11 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film