RNCF2512TKY10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2512TKY10K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2512TKY10K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 10K OHM 0.01% 1/2W 2512
Duomenų lapai: 1.RNCF2512TKY10K0.pdf2.RNCF2512TKY10K0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RNCF2512TKY10K0 specifikacijos
Dalies numeris RNCF2512TKY10K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 10K OHM 0.01% 1/2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51996 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2512TKY10K0.pdf2.RNCF2512TKY10K0.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija RNCF Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RNCF2512TKY10K0CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film