RNCF2512DKE22K6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2512DKE22K6
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 22.6K OHM 0.5% 1/2W 2512
Duomenų lapai: 1.RNCF2512DKE22K6.pdf2.RNCF2512DKE22K6.pdf
  • Pranešimas
RNCF2512DKE22K6 specifikacijos
Dalies numeris RNCF2512DKE22K6 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 22.6K OHM 0.5% 1/2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 437324 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2512DKE22K6.pdf2.RNCF2512DKE22K6.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serija RNCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas RNCF2512DKE22K6
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 22.6k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5% apibūdinimas RES SMD 22.6K OHM 0.5% 1/2W 2512