RNCF2512DKE11K0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2512DKE11K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 11K OHM 0.5% 1/2W 2512
Duomenų lapai: 1.RNCF2512DKE11K0.pdf2.RNCF2512DKE11K0.pdf
  • Pranešimas
RNCF2512DKE11K0 specifikacijos
Dalies numeris RNCF2512DKE11K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 11K OHM 0.5% 1/2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 460141 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2512DKE11K0.pdf2.RNCF2512DKE11K0.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija RNCF Atsparumas 11 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 11 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film