RNCF2512BTE86R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2512BTE86R6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2512BTE86R6
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 86.6 OHM 0.1% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.RNCF2512BTE86R6.pdf2.RNCF2512BTE86R6.pdf
  • Pranešimas
RNCF2512BTE86R6 specifikacijos
Dalies numeris RNCF2512BTE86R6 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 86.6 OHM 0.1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 266540 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2512BTE86R6.pdf2.RNCF2512BTE86R6.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija RNCF Atsparumas 86.6 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RNC 63 T9 86.6 0.1% R