RNCF2010DKE3R48
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2010DKE3R48
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3.48 OHM 0.5% 1/4W 2010
Duomenų lapai: 1.RNCF2010DKE3R48.pdf2.RNCF2010DKE3R48.pdf
  • Pranešimas
RNCF2010DKE3R48 specifikacijos
Dalies numeris RNCF2010DKE3R48 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3.48 OHM 0.5% 1/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 701598 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2010DKE3R48.pdf2.RNCF2010DKE3R48.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Serija RNCF Atsparumas 3.48 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.48 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film