RNCF2010BTC21R0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2010BTC21R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 21 OHM 0.1% 1/3W 2010
Duomenų lapai: 1.RNCF2010BTC21R0.pdf2.RNCF2010BTC21R0.pdf
  • Pranešimas
RNCF2010BTC21R0 specifikacijos
Dalies numeris RNCF2010BTC21R0 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 21 OHM 0.1% 1/3W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 378414 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2010BTC21R0.pdf2.RNCF2010BTC21R0.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.333W, 1/3W
Įtampa - suskirstymas 2010 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Serija RNCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas RNCF2010BTC21R0
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 21 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 21 OHM 0.1% 1/3W 2010