RNCF2010BKE330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2010BKE330R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2010BKE330R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 330 OHM 0.1% 1/3W 2010
Duomenų lapai: 1.RNCF2010BKE330R.pdf2.RNCF2010BKE330R.pdf
  • Pranešimas
RNCF2010BKE330R specifikacijos
Dalies numeris RNCF2010BKE330R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 330 OHM 0.1% 1/3W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 368900 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2010BKE330R.pdf2.RNCF2010BKE330R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Serija RNCF Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai RNC 57 T9 330 0.1% I