RNCF2010BKE147K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF2010BKE147K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 147K OHM 0.1% 1/3W 2010
Duomenų lapai: 1.RNCF2010BKE147K.pdf2.RNCF2010BKE147K.pdf
  • Pranešimas
RNCF2010BKE147K specifikacijos
Dalies numeris RNCF2010BKE147K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 147K OHM 0.1% 1/3W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 355763 pcs Duomenų lapas 1.RNCF2010BKE147K.pdf2.RNCF2010BKE147K.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Serija RNCF Atsparumas 147 kOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 147 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film