RNCF1210TKT120K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1210TKT120K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 120K OHM 0.01% 0.33W 1210
Duomenų lapai: 1.RNCF1210TKT120K.pdf2.RNCF1210TKT120K.pdf
  • Pranešimas
RNCF1210TKT120K specifikacijos
Dalies numeris RNCF1210TKT120K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 120K OHM 0.01% 0.33W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93570 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1210TKT120K.pdf2.RNCF1210TKT120K.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serija RNCF Atsparumas 120 kOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 120 kOhms ±0.01% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film