RNCF1210DTE78R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1210DTE78R7
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 78.7 OHM 0.5% 1/3W 1210
Duomenų lapai: 1.RNCF1210DTE78R7.pdf2.RNCF1210DTE78R7.pdf
  • Pranešimas
RNCF1210DTE78R7 specifikacijos
Dalies numeris RNCF1210DTE78R7 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 78.7 OHM 0.5% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 332757 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1210DTE78R7.pdf2.RNCF1210DTE78R7.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serija RNCF Atsparumas 78.7 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 78.7 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film