RNCF1210BTE6K81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1210BTE6K81 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1210BTE6K81
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 6.81K OHM 0.1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: 1.RNCF1210BTE6K81.pdf2.RNCF1210BTE6K81.pdf
  • Pranešimas
RNCF1210BTE6K81 specifikacijos
Dalies numeris RNCF1210BTE6K81 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 6.81K OHM 0.1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 320385 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1210BTE6K81.pdf2.RNCF1210BTE6K81.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serija RNCF Atsparumas 6.81 kOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai RNC 50 T9 6.81K 0.1% R