RNCF1210BKE196K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1210BKE196K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 196K OHM 0.1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: 1.RNCF1210BKE196K.pdf2.RNCF1210BKE196K.pdf
  • Pranešimas
RNCF1210BKE196K specifikacijos
Dalies numeris RNCF1210BKE196K Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 196K OHM 0.1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 381043 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1210BKE196K.pdf2.RNCF1210BKE196K.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.333W, 1/3W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Serija RNCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas RNCF1210BKE196K
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 196k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 196K OHM 0.1% 1/3W 1210