RNCF1206BTE243K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1206BTE243K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 243K OHM 0.1% 1/3W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCF1206BTE243K.pdf2.RNCF1206BTE243K.pdf
  • Pranešimas
RNCF1206BTE243K specifikacijos
Dalies numeris RNCF1206BTE243K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 243K OHM 0.1% 1/3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 868922 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1206BTE243K.pdf2.RNCF1206BTE243K.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCF Atsparumas 243 kOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 243 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film