RNCF1206BKE2K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BKE2K74 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1206BKE2K74
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 2.74K OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCF1206BKE2K74.pdf2.RNCF1206BKE2K74.pdf
  • Pranešimas
RNCF1206BKE2K74 specifikacijos
Dalies numeris RNCF1206BKE2K74 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 2.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 698737 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1206BKE2K74.pdf2.RNCF1206BKE2K74.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCF Atsparumas 2.74 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RNC 32 T9 2.74K 0.1% I