RNCF1206BKE274R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BKE274R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1206BKE274R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 274 OHM 0.1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCF1206BKE274R.pdf2.RNCF1206BKE274R.pdf
  • Pranešimas
RNCF1206BKE274R specifikacijos
Dalies numeris RNCF1206BKE274R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 274 OHM 0.1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 645520 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1206BKE274R.pdf2.RNCF1206BKE274R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCF Atsparumas 274 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai Q5611658F
RNCF32T92740.1%I
RNCF32T92740.1%I-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 274 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film