RNCF1206AKT187K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206AKT187K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF1206AKT187K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 187K OHM 0.05% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RNCF1206AKT187K.pdf2.RNCF1206AKT187K.pdf
  • Pranešimas
RNCF1206AKT187K specifikacijos
Dalies numeris RNCF1206AKT187K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 187K OHM 0.05% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175965 pcs Duomenų lapas 1.RNCF1206AKT187K.pdf2.RNCF1206AKT187K.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCF Atsparumas 187 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RNC 32 TB 187K 0.05% I