RNCF0805TKY1K20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0805TKY1K20
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 1.2K OHM 0.01% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RNCF0805TKY1K20.pdf
  • Pranešimas
RNCF0805TKY1K20 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0805TKY1K20 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 1.2K OHM 0.01% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71274 pcs Duomenų lapas RNCF0805TKY1K20.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RNCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas RNCF0805TKY1K20
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.2k Ohm ±0.01% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.01% apibūdinimas RES SMD 1.2K OHM 0.01% 1/8W 0805