RNCF0805DTE24R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DTE24R9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0805DTE24R9
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 24.9 OHM 0.5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCF0805DTE24R9.pdf2.RNCF0805DTE24R9.pdf
  • Pranešimas
RNCF0805DTE24R9 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0805DTE24R9 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 24.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3447754 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0805DTE24R9.pdf2.RNCF0805DTE24R9.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCF Atsparumas 24.9 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RNC 20 T9 24.9 0.5% R