RNCF0805DKE21K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DKE21K5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0805DKE21K5
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 21.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCF0805DKE21K5.pdf2.RNCF0805DKE21K5.pdf
  • Pranešimas
RNCF0805DKE21K5 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0805DKE21K5 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 21.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2020283 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0805DKE21K5.pdf2.RNCF0805DKE21K5.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCF Atsparumas 21.5 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RNCF 20 T9 21.5K 0.5% I