RNCF0805DKE200R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0805DKE200R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 200 OHM 0.5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCF0805DKE200R.pdf2.RNCF0805DKE200R.pdf
  • Pranešimas
RNCF0805DKE200R specifikacijos
Dalies numeris RNCF0805DKE200R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 200 OHM 0.5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1912313 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0805DKE200R.pdf2.RNCF0805DKE200R.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCF Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film