RNCF0805BTT4K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTT4K87 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0805BTT4K87
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.87K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCF0805BTT4K87.pdf2.RNCF0805BTT4K87.pdf
  • Pranešimas
RNCF0805BTT4K87 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0805BTT4K87 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.87K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 308003 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0805BTT4K87.pdf2.RNCF0805BTT4K87.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCF Atsparumas 4.87 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RNC 20 TB 4.87K 0.1% R